https://farba-group.com/wp-content/uploads/2021/03/project-bg.jpg
нове життя - новий ремонт - нове життя - новий ремонт -

Наші проекти

Пишаємося тим, що зробили

Офіс в Протасовому Яру
Протасовий Яр Київ, 2019 р.

Двоповерховий офіс ми розробляли для компанії, яка займається продажами в інтернеті. Команда ставила перед нами наступні завдання: зробити приміщення максимально світлим, додати зелені акценти, візуально підняти стелю, облаштувати робочі кабінети для відділів та комфортну кухню з зоною відпочинку. Нашим рішенням було поєднати мінімалізм та сучасний стиль, і відповідно виконати всі побажання клієнтів. Ми розробили дизайн-проект за 1,5 місяці. Як висновок, компанія стала нашими постійними клієнтами і ми вже почали співпрацю на інших об’єктах.

Детальніше про проект 157м2
Офісне приміщення на Печерську
Печерськ Київ 2020 р.

Офіс в новобудові під здачу в оренду. Нам потрібно було розробити універсальний варіант, максимально комфортний для роботи. Приміщення мало високу стелю, тому частково потрібно було розділити простір на два поверхи, передбачити та облаштувати декілька кабінетів, відкритий простір формату open space, переговорну кімнату та кухню. За побажанням замовника, проект розробляли в поєднанні двох стилів: сучасного та лофту. Розробка дизайн-проекту тривала 1,5 місяці та 5 місяців – ремонт приміщення.

Детальніше про проект 140м2
Зв’яжіться з нами

Farba - це професійні консультанти, які з радістю нададуть вам необхідну інформацію. Залиште ваші контактні дані, менеджер зв’яжеться з вами у найближчий час.


    Оберіть послугу

    Бажаете дізнатись вартість ремонту за 1м² ?