нове життя - новий ремонт - нове життя - новий ремонт -

Додаткові послуги

Оскільки ми прагнемо до закриття всіх питань, які можуть виникнути в наших клієнтів під час та після ремонту, нами розроблено ряд унікальних додаткових послуг, які спрямовані на економію вашого часу.

Вони будуть вдалим доповненням до основних послуг компанії: ремонту та дизайну. Вартість додаткових послуг прораховується індивідуально, в залежності від виду об’єкта, його площі та інших деталей.

Клінінг

Прибирання після ремонту – досить затратне по часу та енергії дійство. Наші клієнти, в більшості випадків, довірять нам довести справу до кінця, а отже – і генеральне прибирання ми можемо взяти на себе.

Післяремонтний клінінг включає:
– усунення будівельного пилу з усіх поверхонь;
– миття вікон, віконних рам, підвіконь;
– вологе прибирання підлоги;
– видалення залишків: затирання, шпаклівки, побілки, клею, фарби, залишків скотчу, цементу – на плитці, вікнах і в інших місцях;
– протирання, миття люстр, торшерів, бра;
– чистка дзеркальних і скляних поверхонь;
– чистка та дезінфекція ванних і туалетних кімнат;
– суха і волога чистка всіх видів корпусних меблів;
– натирання меблів професійною захисною хімією.

Післяремонтне обслуговування

Ще одна з успішних додаткових послуг – післяремонтне обслуговування. Що ми пропонуємо нашим клієнтам?! Дуже часто після закінчення ремонту, коли ми починаємо «обживатись» , виникає ряд дрібних питань, які треба вирішити тут і зараз: щось повішати, просвердлити стіну, поміняти люстру і т.д.

Як правило, дані роботи крадуть ваш комфорт на довгий час, адже погодьтеся, саме до таких дрібниць частіше за все не доходять руки. Послуга «післяремонтне обслуговування» направлена на миттєву ліквідацію ваших незручностей. Ми по дзвінку приходимо та закриваємо всі «тимчасові негаразди», а ви продовжуєте насолоджуватись процесом облаштування свого житла чи бізнеса.

Системи вентиляції

Вентиляція – це базовий процес, який закладається проектувальниками дому на етапі будівництва. Але, як показує практика, її може бути недостатньо для комфортного проживання. Тому, ми рекомендуємо нашим клієнтам подбати про більш ефективне вентиляційне обладнання на етапі проведення ремонту.

Що ми враховуємо при розробці та монтажі системи вентиляції.
1. Особливу увагу приділяємо витяжкам на кухні та ванній кімнаті. Якщо ми говоримо про комерційне приміщення, враховуємо специфіку ведення діяльності компанії і відповідно до нього посилюємо вентиляцію в визначених місцях .
2. Монтаж вентиляції здійснюється по спеціально розробленій схемі для конкретної квартири або приміщення. Не існує єдиного правильного рішення для всіх об’єктів, кожен проект – індивідуальний.
3. Установка вентиляції обов’язково відбувається на стадії ремонту в приміщенні. Адже в процесі монтажу вентиляційного обладнання можуть вноситись зміни в зовнішній вигляд приміщення.

Облаштування меблями

Наша дизайнерська робота з об’єктом не закінчується передачею візуалізації дизайну інтер’єру. Своїм клієнтам ми також пропонуємо послугу «Облаштування меблями». Що це означає? Ми повністю беремо на себе закупку, доставку та встановлення меблів, сантехніки, техніки, текстилю та елементів декору. Тобто, вся робота під ключ.

Вам не потрібно буде витрачати час на пошуки та покупку меблів для облаштування свого житла чи бізнесу. Ми це зробимо за вас. А також, завдяки партнерським програмам, деякі товари ви зможете отримати зі знижкою.

Декор власного виробництва

Команда FARBA пропонує своїм клієнтам власні унікальні елементи дизайну інтер’єру. Ми розробляємо свою лінійку декоративних рішень, відслідковуючи тенденції західного ринку та поєднуючи з функціональністю та оригінальністю.

Оскільки лінійка поки не запущена у масове виробництво, ви отримаєте унікальне , ні на кого не схоже дизайнерське рішення у власному інтер’єрі, яке вдало доповнить стиль приміщення.

Зв’яжіться з нами

Farba - це професійні консультанти, які з радістю нададуть вам необхідну інформацію. Залиште ваші контактні дані, менеджер зв’яжеться з вами у найближчий час.


    Оберіть послугу

    Бажаете дізнатись вартість ремонту за 1м² ?